°C

Maluchy w Małomicach czekają na żłobek

fot. Pixabay
 

W Małomicach mamy dzieci najmłodszych muszą sobie radzić same, bo w mieście na ma żłobka. W miarę możliwości, przedszkole przyjmowało do tej pory dzieci młodsze, ale w miarę samodzielne. W innych przypadkach maluchy do lat trzech musiały być pod opieką rodziców lub opiekunów.

– Z dużym zadowoleniem obserwujemy inicjatywę prywatną, której celem jest utworzenie w Małomicach żłobka – informuje Wincenty Chłostowski, sekretarz miasta.

 

 

Zainteresowany utworzeniem żłobka zobowiązał się do dostosowania budynku do potrzeb najmłodszych. Zabiega teraz o pozwolenie na rozbudową obiektu i dofinansowanie inwestycji. Jeśli wszystko się powiedzie, żłobek w Małomicach rozpocznie działalność jesienią.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku