°C

Maluchy w Małomicach czekają na żłobek

fot. Pixabay

W Małomicach mamy dzieci najmłodszych muszą sobie radzić same, bo w mieście na ma żłobka. W miarę możliwości, przedszkole przyjmowało do tej pory dzieci młodsze, ale w miarę samodzielne. W innych przypadkach maluchy do lat trzech musiały być pod opieką rodziców lub opiekunów.

– Z dużym zadowoleniem obserwujemy inicjatywę prywatną, której celem jest utworzenie w Małomicach żłobka – informuje Wincenty Chłostowski, sekretarz miasta.

 

 

Zainteresowany utworzeniem żłobka zobowiązał się do dostosowania budynku do potrzeb najmłodszych. Zabiega teraz o pozwolenie na rozbudową obiektu i dofinansowanie inwestycji. Jeśli wszystko się powiedzie, żłobek w Małomicach rozpocznie działalność jesienią.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.