°C

Nowy dyrektor ZDP w Krośnie

fot. S. Kordyjalik
 

Marek Langer został dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Krośnie Odrzańskim. Do końca roku był dyrektorem zielonogórskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Marek Langer wygrał w konkursie ogłoszonym przez starostwo powiatowe w Krośnie Odrzańskim.

– Poziom konkursu był wysoki, ale zadecydowało ogromne doświadczenie Marka Langera – tłumaczy Grzegorz Garczyński, starosta krośnieński:

Marek Langer pracę na stanowisku dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Krośnie Odrzańskim rozpoczął dzisiaj. Zajął miejsce zmarłego Janusza Milczarka.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku