°C

Ostatni etap remontu sali

fot.starostwo powiatowe w Nowej Soli
 

W nowym roku realizowany będzie kolejny etap remontu sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli. Do tej pory w zabytkowym budynku dawnego zboru braci morawskich udało się wyremontować dach i stropy, wymienić okna i odnowić zabytkowe drzwi.

– Są kolejne pieniądze, więc podjęliśmy decyzję o realizacji kolejnego, ostatniego już etapu remontu sali – mówi Iwona Brzozowska, starosta nowosolska:

Z sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Nowej Soli przy ul. Wróblewskiego korzystać będą nie tylko uczniowie szkoły. Obiekt będzie również służył klubom sportowym oraz innym mieszkańcom powiatu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku