°C

Strajk Kobiet pokłóconych

fot. Pixabay

Nie mają powodu do zadowolenia liderki Strajku Kobiet w Zielonej Górze. W kontekście skali wydarzeń sprzed ponad dwóch miesięcy, frekwencja podczas ostatnich protestów zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele (od Lempartofobii na ujemnej temperaturze skończywszy), jednak wydaje się, że decydujący cios feministki zadały sobie same.

Jak to często przy tego rodzaju inicjatywach bywa, działaczki pokłóciły się o to, kto może, a kto nie wziąć udział w protestach. W rolach głównych występują Joanna Liddane i Zofia Szozda

Nie przedłużając zapraszamy do lektury postów, z których jasno wynika kto kogo i za co ma, a to chyba najlepsze świadectwo całej tej inicjatywy. 

Strajk Kobiet pokłóconych | Radio Zachód

Strajk Kobiet pokłóconych | Radio Zachód

 

Na koniec garść komentarzy:

 

Strajk Kobiet pokłóconych | Radio ZachódStrajk Kobiet pokłóconych | Radio Zachód


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku