°C

Marszałek na czele ludowców

Stanisław Tomczyszyn
 

Wicemarszałek województwa lubuskiego Stanisław Tomczyszyn został nowym prezesem lubuskich struktur PSL. Wewnątrzpartyjne wybory były konieczne w związku ze śmiercią Jolanty Fedak, wieloletniej liderki ludowców w regionie.

Stanisław Tomczyszyn ma 61 lat. Z Polskim Stronnictwem Ludowym jest związany od lat 80. Był radnym gminy Brzeźnica, a później radnym sejmiku. Od 2007 roku pełni funkcje w zarządzie województwa lubuskiego.

Od 2007 roku jest też członkiem władz wojewódzkich Polskiego Stronnictwa Ludowego. Do tej pory pełnił funkcję wiceprezesa partii w regionie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku