°C

Dłuższa możliwość skorzystania z tarczy

fot. Pixabay
 

Przedłużono terminy korzystania z rozwiązań wprowadzonych tarczą 2.0, zwaną też wiosenną. Te propozycje złagodzenia skutków pandemii, które dotknęły przedsiębiorców, cieszą się sporym zainteresowaniem.

– Z ostatnich informacji wynika, że wnioski o skorzystanie z rozwiązań ochronnych można składać dłużej, niż wcześniej zakładano – mówi Katarzyna Podgórska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowej Soli:

Jeśli chodzi o dofinansowanie kosztów wynagrodzeń lub części kosztów prowadzenia działalności przez samozatrudnionych, to ważne są również spadki obrotów, wykazane przez chętnych do dofinansowania.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku