°C

Łukasz Mejza: Przyjmuję mandat poselski

fot. Daniel Sawicki
 

Radny wojewódzki Łukasz Mejza ogłosił dziś, że obejmie mandat poselski po zmarłej Jolancie Fedak. Łukaszowi Mejzie na briefingu towarzyszył prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki.

– W Warszawie będę pilnował interesów Ziemi Lubuskiej i będę bił się o woj. Lubuskie – zapowiedział dziś Łukasz Mejza, który nie jeszcze zdecydował, czy będzie posłem zawodowym. Jednocześnie nowy lubuski poseł zapowiedział powołanie do życia zespołu złożonego ze wszystkich parlamentarzystów:

– Uczeń przerósł mistrza – tak Janusz Kubicki podsumował objęcie mandatu poselskiego przez Łukasza Mezje:

Fotel radnego sejmiku lubuskiego po Łukaszu Mejzie obejmie najprawdopodobniej Sławomir Muzyka, który w wyborach do sejmiku miał trzeci najlepszy wynik w okręgu obejmującym powiaty: żarski i krośneński.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku