°C

Łukasz Mejza będzie lubuskim posłem

Łukasz Mejza
 

Łukasz Mejza idzie do Sejmu. Dotychczasowy radny wojewódzki w sejmiku otrzyma mandat posła po zmarłej niedawno Jolancie Fedak. Dziś Mejza oficjalnie poinformował o tej decyzji na konferencji prasowej.

Oznacza to też przetasowania w sejmiku województwa. Mandat radnego po Mejzie najprawdopodobniej przejmie Sławomir Muzyka, nauczyciel z Lubska.

Jak przekonuje Mejza w swoim wpisie na portalu społecznościowym, „Lubuszanie potrzebują w Sejmie fightera z krwi i kości, który nie opuści gardy przy podejmowaniu najważniejszych dla regionu decyzji. Warszawa musi, w końcu, wyraźnie usłyszeć lubuski głos na sejmowej mównicy!”.

 

🇵🇱 | Podjąłem decyzję! Idę walczyć do Warszawy jako Poseł na Sejm RP! 🤔 Dlaczego? Dlatego, że Lubuszanie…

Opublikowany przez Łukasza Mejzę Środa, 27 stycznia 2021


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku