°C

Miej wpływ na rozwój gminy – wypełnij ankietę!

Fot. Unsplash/NordWood
 

Burmistrz Szprotawy zachęca mieszkańców do wypełniania ankiety, która przyczyni się do opracowania strategii rozwoju gminy.

Gmina Szprotawa przystąpiła do pilotażowego projektu, który pozwoli skutecznie ubiegać się o wsparcie unijne i wykorzystać zdobyte środki na nowe inwestycje.

Burmistrz Szprotawy Mirosław Gąsik mówi, że wypełnione ankiety mają pomóc w podjęciu decyzji, co powinno zostać zrealizowane w pierwszej kolejności:

Mirosław Gąsik podkreśla, że opinie mieszkańców mają duże znaczenie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Jak dodaje, to oni decydują, co zmieni się na terenie gminy:

Warto dodać, że w programie pilotażowym uczestniczą także gminy Małomice i Niegosławice oraz powiat żagański.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku