°C

Stadion w Nowym Miasteczku będzie wyglądał lepiej

fot. MKS Nowe Miasteczko
 

Stadion w Nowy Miasteczku lata świetności ma już za sobą. Ma też długą i bogatą przeszłość. Trzydzieści lat temu rozgrywano tu mecze trzecioligowe, a po boisku biegali przyszli reprezentanci Polski. Niestety, futbol w Nowym Miasteczku ma się dziś znacznie gorzej, podobnie jak tutejszy stadion.

– Na formę naszych piłkarzy nie mamy wpływu, ale stadion będzie wyglądał lepiej – zapewnia Danuta Wojtasik, burmistrz Nowego Miasteczka:

Na terenie stadionu ma też powstać skatepark, o który wnioskują młodzi mieszkańcy Nowego Miasteczka. Po cichu mówi się również o niewielkim, sztucznym oświetleniu boiska.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku