°C

Gorzów chce być członkiem stowarzyszenia „Samorządy dla Żużla”

fot. T.Jocz
 

Gorzów chce stać się członkiem stowarzyszenia „Samorządy dla Żużla”. Zgodę muszą wyrazić jednak miejscy radni. Cele statutowe stowarzyszenia to popularyzacja sportu żużlowego, kreowanie wspólnej polityki samorządowej w zakresie sportu żużlowego czy inicjowanie zmian w przepisach dotyczących tej dyscypliny sportu.

– Dzięki obecności w stowarzyszeniu, nasz głos będzie silniejszy – mówi rzecznik prasowy gorzowskiego magistratu Wiesław Ciepiela:

Jak dodaje rzecznik Ciepiela, wszystkie miasta w których funkcjonuje żużel przystąpiły już do stowarzyszenia:

Głosowanie w sprawie przystąpienia Gorzowa do stowarzyszenia „Samorządy dla żużla” odbędzie się w najbliższą środę 27 stycznia. Początek obrad o godzinie 14. Sesja odbędzie się za pośrednictwem internetu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku