°C

Tarcze się sprawdzają

Grafika: Redakcja Internetowa Radia Zachód
 

Urzędy pracy otrzymały do wykonania cztery zadania wynikające z ustaw, określanych jako tarcze antykryzysowe. Trzy z nich wynikają jeszcze z ustaw wiosennych - to tzw. tarcza 2.0. Kolejne zadanie weszło w życie 19 grudnia ubiegłego roku.

– Zainteresowanie wsparciem rządowym w ramach tarcz jest spore, choć w każdym rozwiązaniu różne – informuje Katarzyna Podgórska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nowej Soli.

Nowym zadaniem jest dotacja dla małych i mikroprzedsiębiorców w wysokości 5 tysięcy złotych. Ponieważ działa od kilku tygodniu trudno jeszcze określić zainteresowanie korzystaniem z tej możliwości.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku