°C

Pogrzeb Henryka Ostrowskiego

fot: archiwum Radia Zachód
 

Na cmentarzu w Szprotawie odbył się pogrzeb Henryka Ostrowskiego. Byłego lubuskiego posła i działacza organizacji rolnych żegnała rodzina, przyjaciele, a także przedstawiciel wojewody lubuskiego, burmistrz Szprotawy oraz delegacja Lubuskiej Izby Rolniczej.

Henryk Ostrowski zmarł w poniedziałek w wieku 60 lat.

Urodził się w 1960 roku. W latach 90. zaangażował się w działalność społeczną w organizacjach rolniczych. Współtworzył struktury Samoobrony w regionie.

W latach 2001-2005 Henryk Ostrowski był posłem na sejm. W parlamencie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji edukacji. Później działał w Lubuskim Forum Rolniczym. Był też członkiem rad społecznych przy agencjach rolnych w woj. lubuskim. Ostatnio angażował się w badanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu składowiska odpadów pod Szprotawą.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku