°C

Najmłodsi uczniowie znów w ławkach

fot. UM Kożuchów
 

Uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych wrócili dziś do tradycyjnej nauki. Po prawie trzech miesiącach znów zasiedli w szkolnych ławkach. Wszystko odbywa się jednak w zaostrzonym reżimie sanitarnym.

– W naszym przypadku nie ma większych problemów. Więcej obowiązków mają tylko osoby sprzątające, bo to im przypadł obowiązek dbania o dezynfekcję w szkole – mówi Arkadiusz Sidor, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie:

Arkadiusz Sidor przyznaje, że ze względów edukacyjnych powrót najmłodszych uczniów do szkół był potrzebny. Dyrektor SP 1 w Kożuchowie wyraził nadzieję, że jest to powrót, który będzie trwał już do końca roku szkolnego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku