°C

Szpital w Gorzowie otrzymał kolejną dostawę szczepionek

Fot. PAP/EPA/Andreas Arnold
 

Blisko tysiąc dawek szczepionki przeciwko koronawirusowi trafiło dziś rano do gorzowskiego szpitala. W lecznicy zaszczepiono dotąd ponad 1660 osób z grupy zero.

 – Dzięki nowej dostawie lecznica będzie mogła kontynuować szczepienia pracowników placówek medycznych i rozpocząć podawanie drugiej dawki tym pracownikom szpitala, którzy pierwszy raz zaszczepieni byli przed trzema tygodniami – mówi rzeczniczka szpitala Agnieszka Wiśniewska:

Do szczepienia w gorzowskim szpitalu zarejestrowano łącznie 3000 osób z grupy zero – 1000 ze szpitala i ok. 2000 spoza niego.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku