°C

Remont wiaduktu w żarskich Kunicach

UM Żary
 

Będzie remont wiaduktu w ciągu ulicy Westerplatte w Żarach. Przeprawa nad torami w dzielnicy Kunice jest w coraz gorszym stanie. Kilka lat temu zamknięto ją dla ruchu ciężarówek, potem dla pojazdów osobowych, aż w końcu zabroniono korzystania pieszym.

– W tegorocznym budżecie miasta zapisaliśmy pieniądze na remont wiaduktu, choć będą to wysokie koszty – mówi Danuta Madej, burmistrz Żar.

Miasto na ten cel przeznaczy 2 miliony złotych, ale Danuta Madej liczy, że uda się jeszcze otrzymać dofinansowanie do tej inwestycji. Remont wiaduktu w ciągu ulicy Westerplatte w Żarach ma być przeprowadzony na przełomie 2021 i 2022 roku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku