°C

Pub przy Pocztowej działał, teraz będzie za to kara

FOT. Lubuska Policja
 

Jeden z gorzowskich pubów przy ulicy Pocztowej działał, mimo że zabraniają tego obostrzenia sanitarne, wprowadzone w związku z pandemią. Do interwencji policji i pracowników Sanepidu w lokalu doszło wczoraj, około godziny 21.00. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że lokal jest czynny i przyjmuje klientów.

Po przyjeździe na miejsce okazało że, że w pubie było kilkanaście osób. Teraz policjanci będą w tej sprawie prowadzić postępowanie, które zakończy się skierowaniem wniosku o ukaranie do sądu. Przypomnijmy, zgodnie z wytycznymi, właścicielowi lokalu grozi kara nawet do 30 tysięcy złotych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku