°C

Dziś poznamy nowego dyrektora ŻDK

fot. ŻDK
 

Dzisiaj poznamy zwycięzcę konkursu na dyrektora Żarskiego Domu Kultury. Dotychczasowy dyrektor Roman Krzywotulski po kilkudziesięciu latach pracy odszedł w grudniu na emeryturę.

– Przed nami ważna decyzja, bo poprzedni dyrektor zawiesił poprzeczkę wysoko i od nowego szefa Żarskiego Domu Kultury oczekujemy utrzymania tego poziomu – mówi Olaf Napiórkowski, wiceburmistrz Żar:

Na konkurs wpłynęło pięć ofert. Złożyli je: Anna Maria Fedurek, do niedawna rzeczniczka diecezjalnej Caritas, były radny Paweł Skrzypczyński, urodzony w Żarach wrocławski aktor i dyrektor teatru Marek Lis-Orłowski, radny Łukasz Matyjasek i Krzysztof Balawender.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku