°C

Sprawca napadu na sklep w rękach policji

Fot. KMP
 

Gorzowska policja zatrzymała 33-latka, który w środę wieczorem w sklepie przy Słonecznej sterroryzował ekspedientkę i ukradł pieniądze. Mężczyzna groził sprzedawczyni przedmiotem, który wyglądał jak pistolet.

Przestraszona kobieta wydała kilkaset złotych z kasy. Napastnik uciekł z pieniędzmi. Powiadomieni o napadzie policjanci, z psem, wytropili 33-latka. Próbował uciekać, ale został obezwładniony. Policjanci zabezpieczyli przy nim pistolet, który okazał się atrapą i kilkaset złotych. 33-latek po przesłuchaniu usłyszy najprawdopodobniej zarzuty rozboju, za co grozi mu do 12 lat więzienia.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku