°C

Kolejne próby oszustwa na policjanta w regionie

Fot. Pixabay
 

Przestępcy wyłudzający pieniądze przez telefon, podając się za policjantów, znów dali o sobie znać, tym razem w Zielonej Górze. Oszuści zadzwonili do jednej z mieszkanek miasta i próbowali dowiedzieć się, jakie oszczędności kobieta przechowuje w domu.

Jak mówi Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, zielonogórzanka nie dała się oszukać, a sprawę zgłosiła policji:

Rzeczniczka zielonogórskiej policji dodaje, że niestety nie wszyscy zachowują czujność, wczoraj mieszkaniec miasta przekazał oszustom kilkadziesiąt tysięcy złotych, co pokazuje, że nadal trzeba uświadamiać społeczeństwo, a zwłaszcza seniorów:

Warto dodać, że wszystkie tego typu telefony należy niezwłocznie zgłaszać policji.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku