°C

Uwaga! Zmiana godzin testowania na COVID-19!

Fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
 

Wybierasz się na test w kierunku COVID-19? Sprawdź godziny, w jakich przyjmują punkty wymazowe - przypomina lubuski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. W tym tygodniu zmieniły się bowiem godziny pracy. - Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej funduszu - mówi Joanna Branicka, rzeczniczka lubuskiego oddziału NFZ.

 

Bezpłatne testy w punktach pobrań mogą wykonać osoby posiadające zlecenie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Testy na obecność koronawirusa są bezpłatne. Na badanie należy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i nr PESEL.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku