°C

Remont w powiatowej szkole

fot. starostwo powiatowe w Krośnie Odrzańskim
 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim trwają końcowe prace remontowe. Roboty idą sprawnie, bo w szkole nie ma uczniów.

– Wyremontowanych zostanie 8 pracowni, niektóre z nich są już prawie gotowe. Pozostało w nich już tylko położyć nową wykładzinę – mówi Grzegorz Garczyński, starosta krośnieński.

W pracowaniach wykonano także remont instalacji elektrycznej i teleinformatycznej. Prace ekipy remontowej powinny potrwać do końca stycznia. Zadanie to realizowane jest w ramach projektu „Modernizacja infrastruktury szkolnictwa zawodowego w powiecie krośnieńskim”, a jego wartość to ponad 200 tys. zł. Inwestycja jest współfinansowana z Funduszy Europejskich.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku