°C

Duże wsparcie dla Ośna

Ośno Lubuskie
 

Duże pieniądze z kilku źródeł udało się ostatnio pozyskać gminie Ośno Lubuskie. To ważne, bo inwestycje gminne realizowane są z budżetu samorządowego, ale dofinansowanie pozwala ich zrealizować więcej lub bez konieczności zaciągania kredytów.

– Poważnym zastrzykiem jest kwota 1,5 miliona złotych z Funduszu Inwestycji Lokalnych – informuje Stanisław Kozłowski, burmistrz Ośna Lubuskiego:

Dodajmy, że świetlica w Grabnie będzie parterowym budynkiem o powierzchni 134 metrów kwadratowych. Będzie wyposażona w salę rekreacyjną, wiatrołap, korytarz, kuchnię, dwie toalety, pomieszczenie porządkowe i kotłownię.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku