°C

Mężczyzna ofiarą śmiertelną pożaru w kamienicy

Fot. Pixabay
 

W środę rano w wyniku pożaru w jednej z kamienic w Gorzowie Wlkp. śmierć poniósł mężczyzna. Ustaleniem przyczyny tragedii zajmuje się policja – poinformował PAP rzecznik lubuskiej Straży Pożarnej Dariusz Szymura.

Zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu na parterze kamienicy przy ul. Drzymały wpłynęło do strażaków około godz. 4.30. Do akcji zostały skierowane cztery zastępy.

Strażacy szybko opanowali pożar i wynieśli z mieszkania nieprzytomnego mężczyznę. Niestety, reanimacja nie przyniosła rezultatów. Lekarz stwierdził zgon. Nie było konieczności ewakuacji całego budynku.

Prawdopodobnie pożar powstał w wyniku zaprószenia ognia od papierosa. To jednak wstępne ustalenia, które zweryfikuje biegły powołany przez policję, która wyjaśnia okoliczności tragedii.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku