°C

Areszt dla 43-latka za zabójstwo w Sulęcinie

Fot. Envato
 

Na trzy miesiące trafił do aresztu 43-letni obywatel Ukrainy, któremu prokurator zarzucił zabójstwo swojego rodaka. Do tragedii doszło w sylwestrową noc w Sulęcinie - poinformował we wtorek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Łukasz Gospodarek.

„Podejrzanemu został przedstawiony zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. To zbrodnia zagrożona karą dożywotniego więzienia. Pokrzywdzony 58-latek zginął od kilku ciosów zadanych nożem”

– powiedział Gospodarek.

Do zabójstwa doszło w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w jednym z mieszkań w Sulęcinie. Prawdopodobnie 43-latek i 58-latek wspólnie witali tam Nowy Rok.

Śledczy ustalili, że między mężczyznami doszło do sprzeczki, która miała tragiczny finał. Z uwagi na charakter sprawy prokuratura nie podaje jej szczegółów.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku