°C

Zegar słoneczny w szkole

Klub Kiwanis Zielona Góra Adsum
 

Szkoła podstawowa w Słonem w gminie Świdnica otrzyma wczesną wiosną zegar słoneczny. Zostanie zbudowany na jednej ze ścian budynku i będzie sporych rozmiarów. To efekt współpracy placówki z Klubem Kiwanis Zielona Góra Adsum, który do szkoły w Słonem przynosi wiele pomysłów i działań, także międzynarodowych.

– Ponieważ współpracujemy z Klubem Kiwanis we Frankfurcie nad Odrą to wspólnie ubiegamy się o pieniądze na takie działania – tłumaczy prof. Bogumiła Burda, past-prezydent zielonogórskiego klubu:

Dodajmy, że Klub Kiwanis Zielona Góra Adsum uczy też młodzież i dzieci ekologicznych upraw czy języków obcych. Współpracuje także ze szkołami w Letnicy, Świdnicy i Zielonej Górze.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku