°C

Krótka, ale nowoczesna

fot. UM Skwierzyna
 

Dobiegły końca prace przy przebudowie ulicy Krótkiej w Skwierzynie. Celem przebudowy była zmiana układu drogowego, a przede wszystkim poprawę jakości życia mieszkańców i użytkowników drogi, zapewnienie prawidłowego odwodnienia drogi oraz dostosowanie infrastruktury drogowej.

– Przebudowywana ulica ma jezdnię dwukierunkową o dwóch pasach ruchu. Przebudowano też wszystkie wjazdy na przyległe nieruchomości – informuje Wojciech Kowalewski, zastępca burmistrza Skwierzyny.

Dodajmy, że przebudowa ulicy Krótkiej w Skwierzynie kosztowała 165 tys. złotych. Gmina dostałą na ten cel dotację z Funduszu Dróg Samorządowych.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku