°C

Kiermasz świąteczny dla chorego Jasia

Fot. Zofia Popielecka
 

Mieszkańcy Świebodzina zbierają środki na leczenie chorego Jasia. Poza zbiórką w sieci, zorganizowali również świąteczny kiermasz, na którym można kupić ciasta, prezenty, ozdoby oraz stroiki.

Kiermasz potrwa do soboty w świebodzińskiej galerii handlowej, ale również w wielu innych punktach miasta.

Katarzyna Chruścińska, koordynatorka zbiórki dla Jasia, mówi, że rodzina znajduje się w trudnej sytuacji i to od mieszkańców i ludzi dobrej woli zależy, czy uda się zebrać pożądaną kwotę:

Alicja Sosnowska z grupy „Świebodzińskie Równe Babki” również pomaga w organizacji kiermaszu, jak mówi, każdy grosz jest na wagę złota, dlatego warto przyjść i pomóc rodzinie Jasia:

Mieszkańcy Świebodzina chętnie wspierają zbiórkę na leczenie chłopca, jak zaznaczają można pomóc nawet poprzez kupno najmniejszej rzeczy:

Przypomnijmy, że potrzebne są nawet 2 miliony złotych. Organizatorzy, zależnie od zainteresowania mieszkańców, planują przedłużyć kiermasz do przyszłego wtorku.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku