°C

Charytatywny maraton Adama Szablewskiego na rzecz sióstr Watkowskich

Charytatywny maraton Adama Szablewskiego.zdj.fundacja Serce na dłoni
 

Dziewczynki mają po 4, 6 i 7 lat. We wrześniu ubiegłego roku straciły mamę. Opiekuje się nimi tato. Na pomoc rodzinie przyszedł pochodzący z Gorzowa Adam Szablewski, który postanowił przebiec ponad 280 kilometrów, by pomóc tej kochającej się rodzinie.

Biegacz w środę wyruszy z Wałbrzycha i w ciągu trzech i pół dnia chce pokonać trasę do Gorzowa. Adam Szablewski organizuje ten bieg wraz z fundacją „Serce na dłoni”. Finał odbędzie się w sobotę w Gorzowie. Mówi prezes tej organizacji Ewa Zdrowowicz – Kulik:
 
 
 
Organizatorzy zachęcają do tego, by wesprzeć rodzinę wpłacając pieniądze za każdy kilometr trasy z Wałbrzycha do Gorzowa – dodaje Ewa Zdrowowicz-Kulik:
 
 
 
Na ostatnie 2 kilometry biegu pomysłodawcy tego przedsięwzięcia zapraszają na teren fabryki Faurecia, w sobotę o godzinie 11.00. Odbędzie się tam piknik rodzinny, do udziału w którym zachęcamy dzieci o dorosłych.

REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku