°C

Dominika Ćosić w streamie Zachod24

fot. Facebook

W ramach cyklu „Świadomość historyczna i polityczna Lubuszan” zapraszamy na kolejne spotkanie z interesującym gościem. Tym razem nasze zaproszenie przyjęła Dominika Ćosić, dziennikarka, publicystka, pisarka i korespondentka Telewizji Polskiej w Brukseli.

W związku z doświadczeniem naszego gościa, przedmiotem rozmowy będą aktualna sytuacja w Unii Europejskiej, nowy budżet wspólnoty oraz spór w sprawie łączenia tzw. „praworządności' z unijnymi mechanizmami finansowymi. 

Organizatorem spotkania dofinansowanego z budżetu Miasta Zielona Góra jest Stowarzyszenie Lubuszanie dla Rzeczpospolitej.

W streamie udział biorą publicyści Marek Poniedziałek i Adam Ruszczyński. Spotkanie prowadzi Janusz Życzkowski.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku