°C

Od jutra przedsiębiorcy mogą składać wnioski

fot. E.Kobelak
 

Jutro o godzinie 8.00 rozpocznie się nabór wniosków do miejskiego programu pomocowego dla gorzowskich przedsiębiorców. O finansowe wsparcie miasta będą mogli ubiegać się wszyscy miejscy przedsiębiorcy, którzy wykażą minimum 50-proc. spadek dochodów.

Przypomnijmy, na pomoc przedsiębiorcom miasto przeznaczy 1 milion 300 tys. złotych. Więcej w relacji naszej reporterki:

W przypadku, gdy firma założona został np. na początku tego roku, wówczas pod uwagę brane są przychody z dwóch miesięcy tego roku.

W programie mogą brać także udział ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali już pomoc w ramach pierwszej edycji pakietu pomocowego. Wówczas z pomocy miasta skorzystało ok. 800 przedsiębiorców, jednak wtedy miasto przeznaczyło na ten cel blisko 3,2 mln zł.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku