°C

Potrzebują materiałów do remontu Domu Ojca w Brodach

Fot. R. Domżał
 

Trwają prace remontowe w nowej siedzibie Fundacji "Dom Ojca". Zielonogórska fundacja, założona przez Agatę i Radosława Domżałów, pomaga wyjść na prostą mężczyznom wykluczonym społecznie lub zmagającym się z różnymi nałogami.

Kilka miesięcy temu wszyscy przenieśli się do byłego gospodarstwa w Brodach koło Sulechowa. Radosław Domżał podkreśla, że nowy dom fundacji jest jednak dość stary i zniszczony, tak więc wymaga niemal kompleksowego remontu:

W nowym Domu Ojca w Brodach przebywa obecnie dziewięciu podopiecznych, którzy pomagają w pracach remontowych.

– Wszystko staramy się robić własnymi rękoma, ale potrzebujemy materiałów budowlanych, na które nas nie stać – zaznacza Radosław Domżał:

Pod opieką Domu Ojca są m.in. panowie Dariusz i Grzegorz, którzy trafili do fundacji z odległych zakątków Polski Jak mówią, praca przy remoncie nowej siedziby w Brodach to jeden z elementów terapii, która ma im pomóc w powrocie do normalnego życia:

Dodajmy, że osoby lub firmy, które chciałyby pomóc w remoncie nowej siedziby Fundacji Dom Ojca w Brodach mogą się kontaktować z Agatą i Radosławem Domżałami za pośrednictwem Facebooka lub pisząc na adres mailowy fundacjadomojca@gmail.com

 

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku