°C

Wypiękniały trzy sławskie ulice

fot. UM Sława
 

Trzy kolejne drogi w gminie Sława zostały utwardzone. Tym razem kostkę brukową zyskały ulice na sławskich osiedlach. Oblicze zmieniły ulice Dębowa, Sosnowa i Świerkowa.

– Ulice zostały wyłożone kostką; w sumie to 7,5 tysiąca metrów kwadratowych – informuje Cezary Sadrakuła, burmistrz Sławy.

W ramach przebudowy powstały jezdnie ze znakami poziomymi, chodniki oraz zjazdy do posesji. Warto wspomnieć, iż wcześniej w tym miejscu zainstalowane zostały słupy oświetleniowe. Inwestycję kosztowała ponad 2 miliony złotych, ale połowę wartości zadania zostało dofinansowane ze środków rządowych.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku