°C

Szczypiorniści AZS-u ponownie zgarniają 3 punkty!

foto: Krystian Machalica
 

Pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wygrali we własnej hali z Realem Astromalem Leszno 24-23. To trzecia wygrana akademików w tym sezonie.

Zielonogórzanie zaczęli mecz źle, bo po kilku minutach przegrywali 1-4. Przy stanie 7-7 AZS odskoczył jednak na kilka punktów i „dowiózł” do przerwy wynik 14-11. Po zmianie stron gospodarze przez większość czasu mieli bramkową przewagę, ale zmalała ona w końcówce, zwłaszcza po czerwonej kartce dla Huberta Kulińskiego, który podczas rzutu karnego niefortunnie trafił bramkarza rywali w głowę i o trzy punkty trzeba było walczyć do ostatnich sekund. Ostatecznie AZS wygrał 24-23.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku