Szczypiorniści AZS-u ponownie zgarniają 3 punkty!

Pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego wygrali we własnej hali z Realem Astromalem Leszno 24-23. To trzecia wygrana akademików w tym sezonie.

Zielonogórzanie zaczęli mecz źle, bo po kilku minutach przegrywali 1-4. Przy stanie 7-7 AZS odskoczył jednak na kilka punktów i „dowiózł” do przerwy wynik 14-11. Po zmianie stron gospodarze przez większość czasu mieli bramkową przewagę, ale zmalała ona w końcówce, zwłaszcza po czerwonej kartce dla Huberta Kulińskiego, który podczas rzutu karnego niefortunnie trafił bramkarza rywali w głowę i o trzy punkty trzeba było walczyć do ostatnich sekund. Ostatecznie AZS wygrał 24-23.