°C

Wschowa rozdaje nagrody

fot. UM Wschowa
 

Do organizacji społecznych w gminie Wschowa trafiły wczoraj nagrody rzeczowe, które samorząd otrzymał od spółki Energa. Jest to nagroda za udział gminy Wschowa w ogólnopolskim konkursie Świeć się z Energą. Udział był udany, bo po raz drugi z rzędu gmina Wschowa otrzymała tytuł Świetlnej stolicy województwa lubuskiego.

– Wygraliśmy i od firmy – organizatora otrzymaliśmy sprzęt gospodarstwa domowego – mówi Aleksander Ziemek z urzędu miasta we Wschowie.

Dodajmy, że również w tym roku Wschowa wystartuje w konkursie Świeć się z Energą. Wschowianie liczą, że i w tym roku okażą się najlepsi w województwie i otrzymają nagrody.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku