°C

Po wypadku zablokowana DK 22 niedaleko Strzelec Krajeńskich

Fot. Unsplash/Remco Mariën
 

Po czołowym zderzeniu dwóch aut osobowych zablokowana jest droga krajowa nr 22 w pobliżu Strzelec Krajeńskich. Poszkodowane zostały trzy osoby, które pogotowie zabrało do szpitala – poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Do zdarzenia doszło w czwartek, przed godz. 15 na 84 kilometrze DK 22 – to jej odcinek między Przyłęgiem a Strzelcami Kraj. – przekazał zielonogórski Oddział GDDKiA.

„Na miejscu pracują policjanci, ustalając przebieg i przyczynę wypadku. Czołowo zderzyły się fiat punto i seat ibiza. Autami podróżowały łącznie trzy osoby, które z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Były przytomne” – powiedział PAP Bartos.

Na razie nie wiadomo, jak długo DK 22 będzie zablokowana. Policjanci organizują objazdy lokalnymi drogami.

Bartos zaapelował do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, gdyż o tej porze roku  jezdnie miejscami mogą być śliskie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku