°C

Cezary Galek wyróżniony!

foto: organizator
 

Cezary Galek wyróżniony w Białymstoku. To tu odbył się Finał VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu IPN na Najlepszą Audycję Historyczną Roku. Jury doceniło naszego kolegę za reportaż "Kurierzy". Historia opowiada o kurierach z zakopiańskiej Solidarności, którzy szmuglowali przez słowackie Tatry książki religijne i czasopisma wydawane w drugim obiegu.

Jury konkursu przyznawało nagrody w trzech głównych kategoriach: wydarzenie, losy oraz historia regionalna. Dodatkowo przyznano także wyróżnienie specjalne, które trafiło do dziennikarza Radia Zachód.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku