°C

Wnioski o „Dobry start” do końca listopada

fot. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
 

Do tej pory Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie wypłaciło ponad 10 tysiącom wnioskodawców świadczenia przyznawane w ramach rządowego programu „Dobry start”. Przypomnijmy, chodzi o jednorazowe 300-złotowe wsparcie, które przyznawane jest uczniom na skompletowanie wyprawki szkolnej.

 – Ci, którzy jeszcze o takie świadczenie nie wystąpili, mają czas do 30 listopada – przypomina Beata Szenwald, wicedyrektor GCPR-u:

W przyszłym roku świadczenie „Dobry start” też będzie wpłacane, ale już teraz wiadomo, że zmienią się terminy składania dokumentów:

Przypomnijmy, program „Dobry start” jest dedykowany uczniom do 20 roku życia, chyba że mają orzeczoną niepełnosprawność. Wówczas o świadczenie można się ubiegać do 24 roku życia.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku