°C

Ogólnopolska nagroda dla fundacji z Lubska

fot. LGD Grupa Łużycka
 

Fundacja Kolejowa „Stacja Lubsko/Sommerfeld" została laureatem ogólnopolskiej akcji Fundacji Batorego, pod hasłem Masz Głos. Lubska fundacja otrzymała nagrodę Super Samorząd 2020, wspólnie z władzami samorządowymi Lubska i województwa lubuskiego.

– To nagroda za działania na rzecz przywrócenia kolei do Lubska. Walczymy o kolej pasażerską i rewitalizację szlaku kolejowego nr 275 między Lubskiem a Bieniowem w ramach rządowego programu Kolej plus – informuje Robert Kotowski, prezes fundacji:

Dodajmy, że wśród laureatów nagrody znalazła się także gorzowska grupa Moja Bora Bora. Grupa z władzami samorządowymi Gorzowa działa na rzecz poprawy wyglądu osiedla Manhattan, z którego pochodzą członkowie grupy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku