°C

Tragiczny finał poszukiwań 79-latki z Zakęcia

Fot. KWP w Gorzowie Wielkopolskim
 

Policja zakończyła poszukiwania 79-latki ze wsi Zakęcie w pow. nowosolskim. Po 11 dniach intensywnych poszukiwań, w sobotę policjanci odnaleźli ciało kobiety – poinformowała Renata Dąbrowicz-Kozłowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli.

„Na ciało kobiety natknęli się policjanci przeczesujący zarośnięty i błotnisty teren w pobliżu wsi Ługi, około trzech kilometrów od rodzinnej wsi zaginionej. Na razie nie jest znana przyczyna zgonu kobiety. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji”

– powiedziała Dąbrowicz-Kozłowska.

Zaginięcie kobiety jej rodzina zgłosiła 10 listopada br. Tego dnia, po południu wyszła ona z mieszkania swojej córki, oddalonego zaledwie 30 m od jej domu i ślad po niej zaginął.

Przez kolejne dni trwały intensywne poszukiwania 79-latki. Brali w nich udział policjanci, strażacy, strażnicy leśni, żołnierze i mieszkańcy; były wykorzystywane m.in. psy tropiące, quady i drony.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku