Mocne uderzenie Sobieskiego. Siatkarze z Oławy byli bez szans

Marek Staniszewski

W II lidze siatkarzy efektowna wygrana Sobieskiego. Ekipa trenera Krzysztofa Dobka pokonała w Żaganiu - Olavię Oława 3:0.

Początek meczu nie zapowiadał łatwego zwycięstwa gospodarzy, bo Olavia prowadziła 8:5, ale od stanu 13:13 do głosu doszli siatkarze Sobieskiego i pokonali rywali do 16. W drugim secie od początku prowadzenie Sobieskiego i wygrana do 18. Podobnie było w trzecim secie, gdzie zrezygnowani zawodnicy z Oławy popełniali błędu, które bezlitośnie wykorzystali gospodarze. Mecz skończył się po 70 minutach: