°C

Świebodziński Domu Kultury po remoncie

Fot. ŚDK
 

Wielomiesięczny remont Świebodzińskiego Domu Kultury dobiegł końca.

Dziś placówka cieszy oczy i zwraca uwagę ze względu na bardzo nowoczesny wygląd. W związku z pandemią działalność ośrodka przeniesiono do sieci, a wstrzymanie zajęć stacjonarnych przyśpieszyło budowę nowych pomieszczeń. Stanisław Mosiejko, dyrektor placówki, mówi, że w tej chwili zakończył się pierwszy etap tej inwestycji. Kolejna część jest już w planach:

W nowym Domu Kultury w Świebodzinie znajduje się między innymi galeria sztuki i sala taneczna. W budynku zadbano także o przystosowanie dla osób niepełnosprawnych:

Tomasz Sielicki, burmistrz Świebodzina, mówi, że mieszkańcy wiele lat czekali na remont tego obiektu, dlatego nowy Dom Kultury cieszy dziś podwójnie:

W kolejnej części modernizacji w placówce ma powstać między innymi sala prób oraz studio nagrań.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku