°C

„I ja ciebie też!” w Radio Zachód

fot. Facebook

We wtorek na naszej antenie spotkanie z trzema wyjątkowymi kobietami, które połączyła wieloletnia przyjaźń, a dziś także pewna wyjątkowa książka.

Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz i Katarzyna Kalicińska zapraszają w podróż przez historie, których scenariusz, z ich małą, a czasem większą pomocą napisało życie.

„To my – Beti, Kasia i Zuz. Przyjaciółki od 30 lat. Jesteśmy jak siostry. Kochamy się, obgadujemy się, wkurzamy się na siebie. Na zakrętach życiowych zawsze się wspieramy. Siła przyjaźni – tym chcemy się z Wami podzielić:)”

Zapraszamy na ekskluzywny wywiad z autorkami książki „I ja ciebie też!”, który przeprowadził Mirosław Gancarz (Kabaret Potem / prowadzący program „Kabaret za kulisami” w TVP Rozrywka) przy realizacyjnym wsparciu Kamila Kwiecińskiego.

Emisja we wtorek 17.11.2020 o godz. 20.10 w Radio Zachód. 

"I ja ciebie też!" w Radio Zachód Radio Zachód

 

"I ja ciebie też!" w Radio Zachód Radio Zachód

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku