AZS przegrywa z Ostrovią

Piłkarze ręczni AZS-u Uniwersytetu Zielonogórskiego doznali w sobotni wieczór czwartej porażki w tym sezonie pierwszej ligi. We własnej hali przegrali z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 23-28

Pierwsze minuty spotkania wyrównane, goście na moment odskoczyli przy stanie 4-4 na kilka punktów różnicy, ale w ostatnich minutach akademicy zdołali wyrównać i po trzydziestu minutach gry mieliśmy remis 13-13.

W drugiej połowie nieco lepiej zaprezentowali się goście, którzy po kilku minutach zdobyli przewagę, której nie zdołali stracić już do ostatniego gwizdka. Ostatecznie AZS przegrał u siebie 23-28.

Mecz oceniają przedstawiciele obu stron.