°C

Pobierz SOKowirówkę

SOK Sulęcin
 

Sulęciński Ośrodek Kultury dzięki programowi „Kultura w sieci" Narodowego Centrum Kultury, stworzył aplikację „SOKowirówka", dzięki której każdy posiadacz smartfona może mieć ofertę kulturalną pod ręką. W aplikacji są nie tylko aktualności i relacje wydarzeń, ale także można zarezerwować wejściówki na wydarzenia stacjonarne oraz obejrzeć wydarzenia online proponowane przez nasz SOK.

– Aplikacja daje także dostęp do muzyki i audycji nadawanych przez Radio SOK – informuje Jacek Filipek, dyrektor placówki:

Korzystający z aplikacji mogą również sprawdzić, co nowego w zasobach biblioteki, zarezerwować książkę czy zamówić audiobook.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku