°C

Rocznicowy koncert tylko on-line

MOK Międzyrzecz
 

Placówki kultury od dawna planowały okolicznościowe imprezy z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Niestety, pandemia znacząco ograniczyła możliwość organizacji takich wydarzeń. Tak jest m.in. w Międzyrzeczu, gdzie z wielu planowanych wcześniej imprezy uchował się jedynie okolicznościowy koncert.

– Niestety, nawet w tym przypadku musimy wykluczyć udział widzów – mówi Patrycja Klarecka-Haładus z Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzeczu.

W koncercie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w kościele pod wezwaniem świętego Wojciecha w Międzyrzeczu, wystąpi organista Michał Kocot, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie i Hochschule für Musik we Freiburgu. Początek koncertu o 19.00, a transmisja na facebooku Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku