°C

Władze Małomic apelują do seniorów

Fot. Envato Elements/seventyfourimages
 

Samorządy zachęcają seniorów do pozostania w domach. Pracownicy urzędów tłumaczą, że koronawirus nie odpuszcza, a wiele spraw można załatwić nie wychodząc z domu. Taki przekaz jest bardzo ważny w małych gminach, gdzie pracownicy urzędów znają osobiście mieszkańców. Dlatego w Małomicach z apelem do seniorów zwróciła się burmistrz miasta i szefowie miejskich instytucji.

– To od nas zależy, czy przetrzymamy spokojnie ten trudny czas – mówi Małgorzata Sendecka, burmistrz Małomic:

Żeby seniorzy nie wychodzili z domu, mając wątpliwości dotyczące obecnej sytuacji, gmina Małomice utworzyła specjalną linię telefoniczną. – Mają Państwo wątpliwości? Śmiało dzwońcie – mówi Paweł Graf, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Małomicach:

Specjalny numer telefonu dla małomickich seniorów to 376-90-28. Jest też na stronie internetowej urzędu miasta w Małomicach.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku