°C

Ostatni etap remontu SOSW w Nowej Soli

fot. starostwo powiatowe w Nowej Soli
 

Ponad 710 tys. zł zostanie przeznaczone na montaż monitoringu oraz doposażenie pracowni zawodowych dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowej Soli. Od kilku lat budynek przy ulicy Witosa jest systematycznie remontowany i przystosowywany do potrzeb uczniów SOSW.

– Zarząd powiatu nowosolskiego wyraził zgodę na przesuniecie w budżecie szkoły pieniędzy na doposażenie nowych pracowni, instalację monitoringu i zagospodarowanie terenu przyległego – informuje Waldemar Wrześniak, wicestarosta nowosolski:

Dzięki dodatkowym środkom z budżetu w wyremontowanych pomieszczaniach zostanie przygotowana pracownia komputerowa oraz pracownie zawodowe dla operatorów procesów introligatorskich i pracowników pomocniczych gastronomii. Dwie sale zostaną przeznaczone dla uczniów szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku