°C

Festiwal Getting Out online

31.08.2013 Gorzow Wielkopolski . Zespol muzyki elektronicznej Zolte Kalendarze gra koncert w Amfiteatrze . Lider Wojtek Potocki , Magda Turlaj i Maurycy Kiebzak Gorski . Fot. Daniel Adamski / Agencja Gazeta
 

Tegoroczna edycja Festiwalu Getting Out odbędzie się całkowicie online. Na zgłoszenia zespołów z całej Polski Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie czeka do 4 listopada.

– Liczymy na autorski, muzyczny przekaz, wsparty niebanalnym – najlepiej polskim – tekstem – mówi Rafał Stećków.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 4600 złotych, która zostanie przeznaczona na sfinansowanie dowolnego etapu produkcji wydawnictwa fonograficznego. Może to być na przykład rejestracja studyjna, mastering czy tłoczenie. Więcej informacji o festiwalu oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronach internetowych Miejskiego Centrum Kultury oraz Festiwalu Getting Out. Wyniki konkursu poznamy na początku grudnia.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku