°C

Radiowa Akcja Znicz od jutra od świtu!

 

Przed nami Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. To czas, w którym wybieramy się na groby naszych bliskich zmarłych, często pokonując kilkaset kilometrów. Radio Zachód, jak co roku, chce towarzyszyć kierowcom i informować ich o ewentualnych utrudnieniach czy objazdach.

Akcję koordynuje dziennikarz motoryzacyjny Zbigniew Roszczyk, który od jutra od godziny 6 rano będzie zbierał wszystkie niezbędne informacje dotyczące sytuacji na drogach:

Radio Zachód wspierają służby mundurowe, które przekazują nam informacje. Cenne są również sygnały od naszych słuchaczy:

W tym roku czas Wszystkich Świętych jest inny niż do tej pory, w całym kraju mamy bowiem wprowadzoną strefę czerwoną w związku z pandemią koronawirusa. Dlatego też lubuska policja prosi, by wyjazdy rozłożyć na kilka dni, tak by nie kumulowały się one wyłącznie w niedzielę.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku